Anlamlı Sözler

Elveda Sözleri

Hiç bir zaman bu sözleri duymayı istememişimdir ancak elveda sözleri hazırlamak birazda keyifli oldu. Elveda mesajları yerine anlamlı daha güzel sözler paylaşmayı tercih ederim ama bunlarıda paylaşmak işimiz gereği işte idare edin artık. Kimseye elveda demenizi istemem. Çünkü her elveda bir gözyaşı bir dram ve acı verici bir olaydır. Allah hiç birinizi elveda demek zorunda bırakmasın. Bunu sanki demek zorundaymışsınız gibi aksettirmek istemem ancak öyle bir an gelir ki elveda kelimelerine muhtaç kalırız. Sevgiliye elveda sözleri, arkadaşa elveda sözleri, facebook elveda sözleri bu sayfamızda yer alıyor.

Anlamlı Elveda Sözleri

 

Belki de AŞK, uzakta olan birisi ile görmeden mutlu olabilmektir.

Tamam dedim artık hayata. Gidiyorum ölüm kumarına. Bıraktım hayatı sana mutlu ol. Elveda.

ELVEDA kelimesi, sonunda büyük harflerler yazılarak bitirilen mesajlardır. Dört ay sonra geri döner.

Anladım ki gönül çuvalımda yer alan kelimeler sana yetmez. Oysa gönlüm güzel olmazsa, bahçemde bir gül dahi bitmez. Ey Sevgili, senin “AŞK’ın” daim olsun. Benim yaram olsa da fark etmez…

Yüzüm hayatın derdiyle çizilmiş, her çizgide bir dert var. Her çizgide aslında sen varsın. Yanlış zamanların çizgilerini atmışsın yüzüme, elveda dediğin zamanların dertleri bunlar.

Yıllarca kafama göre birini aradım ama nafile bulamadım diyorum ki istersen arkadaş olalım senle…

Severken ayrıldı ellerimiz, ağlayarak küstü gözlerimiz hayata. Şimdi nedensiz çıkmazlardayız, sebepsiz elvedalar yaşıyoruz hayatımızda..

Beddua bile edemiyorum sana. Tek dileğim gözlerin gözlerime değmeden ölme!

Yarınsız bir sözüm, gelecek için değersiz bir insanım anladım bunu. Senin için sadece biriymişim, senin için ayrı bir dünyaymışım anladım bunu elveda.

Çok söz var da ne gerek var şimdi yazmaya. Herkes bildiğini okuyor nasıl olsa!

Neden bu elveda? Ne oldu bize böyle? Seni son durak sanırken Sol yanımı alıp gidiyorsun bir anda…

Birlikteyken ‘Ben sana resmen aşığım’ ayakları. Ayrılınca ‘Zaten sevmiyordum’ yalanları. Helal olsun Türkiye’nin döner kavşakları…

Suçumuz neydi bizim, feryadım tanrıya. Sana son sözüm gülüm ELVEDA, ELVEDA. Her şey biter, herkes unutulur. Ben seni kaç kere sevdiğimi unuttum. Haram olsun, yıllarım oldu ziyan. Sende unut beni yok yere sevdiğini…

Ayrıldık. Üstümden http://www.guzelsozlerask.com/elveda-sozleri/ bi ağırlık kalktı” demişsin. Sana yüklediğim anlamdı O. Artık eskisi gibi ”HAFİFSİN”.

Ben seni ağlayan kalbimle sevmişken sana her zaman ağlasada yüreğim gözlerim gülmüşken sen acımadan elveda dedin bana ben bunu haketmedim ama sanada elveda.

Aşk, sakızdan çıkan sözler kadar basit olmaya devam ettikçe, insanlar da onu çiğneyip tükürmeye devam edecekler.

Kırmak değil kazanmak isterdim, üzmek değil güldürmek isterdim. Gel bana, benimle yaşa demek isterdim. Ama elveda demek istemezdim sana, Kusura bakma..

Çocukken bir kez ağlasam benim olurdu HER ŞEY. Şimdi günlerce ağlıyorum ama başkasının oluyor HER ŞEY.

Zayıf kalıyorum artık, koşamıyorum. Gülerek ölüme gidiyorum, istemeden hayata elveda diyorum. Kimseye söylemeden, sessizce bırakıyorum hayatı. Sizlere elveda diyorum, hepinize.

Gittiğinde anılarım gelecek aklına, ağlayacaksın. Belki pişman Olacaksın, belki olmayacaksın. Ama anılardan Kurtulamayacaksın. Şimdi sana ELVEDA, Dönme bir daha bana!

Bir söz yazmak istiyorum sana, içinde ayrılıkların ve elvedaların bol olduğu. Sadece seni yazmak istiyorum sana, sen elvedaydın benim Hayatımda.

Ne yapsan boşuna artık olmuyor seninle. Ne olur beni anla. Yaşanan güzel günlerin hatırına, şansını fazla zorlama. Elveda

Sensizliğe tahammülüm kalmadı artık, bu son satırlarım. İyi oku, belki vicdanınla birlikte gözlerinde ağlar! Elveda sana ve senin hayatına, elveda diyorum ve ben gidiyorum.

Ağlıyorsundur belki sormam sebebini. Gülüyorsundur belki hatırlamazsın güzel günleri. Elveda diyen unutur gider günleri. Ağlayan ise elveda ile Kalır baş başa, anlatır Derdini. Sen Bana elveda dedin, gül hayata şimdi, ağlayacaksın sonunda!

Hayata dirensemde hatalarım kabulsüz. Hayat bana gülsede gülemiyorum hayata. Hatalarım engelliyor gülmemi, elvedalar bekliyor yine sevemiyorum kimseyi..

Ayrılık şarkıları çalıyor etrafımda, sanki gördüğüm herşey ayrıldığımızın resmi. Nereye baksam kopmuş bir hayat, nereye baksam ağlayan gözler, nereye baksam elvedalar, yalnızların dünyasında bir yalnızım.

Kalbim ağrıyor artık çekemiyorum derdi, kederi, yalanları. Yaşamak haram artık gülemiyorum, sevemiyorum, istemiyorum. Karamsar bir dünyadayım aydınlatamıyorum, başaramıyorum, korkuyorum. Elveda demek istiyorum, gidiyorum bitiriyorum ve hayata gülüyorum!

Sonu gelmeyen bir gecenin içindeyim, sabahlar doğmuyor günlerime. Yalnızlık bastırıyor yüreğime, acı çekiyorum sözlerini anımsayıp, küsüyorum hayata. Elvedaların geliyor aklıma, tutamıyorum kendimi haykırıyorum dünyaya.

Ay gibi parlak bir gecenin ölüme götürecek kadar sihirli bir şarkısısın, seni ben dilde değil yürekte sevdim. Senin için ben ölüme not bıraktım. Anla beni be olur, notum sadece sana, Elveda.

Seni bulmuşken gidiyorum şimdi. Seni sevmişken kaçıyorum şimdi. Senin için bırakıyorum bu saçma sapan hayatı. Elveda sevgilim, Elveda sana.

Sipariş aşkların bir menüsü olmuşum bu hayatta. Kim istediyse aldı gönlümü sahte gülücüklerle. Sonra kuru bir elvedayla kaldım hayata, ölümle baş başa.

Bazen tüm bağları koparıp gitme cesaretini buluyorum kendimde. İşte o an, keşke nereye gideceğimi bilsem. Giderim herhalde.

Ay ve yıldız birbirine küsse de benim kalbim sana asla küsmeyecek. Güneş dünyaya elveda diyemez bir yerde mutlaka doğar, güneş dünya istese de istemese de. İşte benimde kalbim hep yanında olacak sen istesen de istemesen de, elveda desen bile seninleyim bunu unutma.

Uzun ömrümüz http://www.guzelsozlerask.com/elveda-sozleri/ varken bu hayatta, yaşamayı haram kıldın bana. Dualarım yinede hep yanında olsun, bu son elveda.

Yarınsız bir sözüm, gelecek için değersiz bir insanım anladım bunu. Senin için sadece biriymişim, senin için ayrı bir dünyaymışım, anladım bunu elveda.

Biraz dertli, biraz kederliyim. Aslında dert biraz değil, bakma gururumdan diyorum bunları. Ben hep dertliyim, hep kederliyim. elveda dediğin günden beri hayata sinirliyim, senin için nöbetteyim soğuk gecelerde.

Yokluğuna alışmak zor olsa da avutacağım kalbimi, o da anlayacak sonunda. Gerçekleri saklıyorum kendimden, biliyorum haklıyım. Sen gittin terk etmeden sadece elvedayla bıraktın anılarımızı, çok erken.

Sana sözler yazdım, sana anlattım hayatı. Sen hep başka dünyadaydın, sadece elvedalara aldandın. Şimdi kendinide kanıtladın, insafsız sanada elveda.

Yalancı maskelerin gerçek sandığı dünyada sana mutluluklar diliyorum. Elveda sahte dünya, elveda sahte maskelerin arkasına saklanmış aciz hayatlar.

Tamir etmeye kalkma kalbimi, başaramazsın. Sözlerimin önüne geçme, durduramazsın. Ok yaydan çıktı bir kere, pişman olacaksın. Elveda sana, seninle olan anılara ve umutlara..

Leave a Response